Rozlosovanie

6.kolo 29-30.6.2019

Domáci Hostia Miesto, čas
VTC Vígľaš KTK Krupina A Miesto: Vígľaš , Ne 14.00
TK Zvolenská Slatina TK Hriňová Miesto: Zv. Slatina, Ne 9.00
TK Remonta Očová Globus Zvolen Miesto: Hotel Tenis ZV, Ne 14.00
TK Detva Sporty´s Detva Miesto: TK Detva , Ne 9.00
Slávia TU Zvolen Viktoriáni Zvolen Miesto: Slávia TU Zvolen, Ne 9.00
KTK Krupina B TO Budča Miesto: Krupina, Ne 9.00

 

5.kolo –  22-23.6.2019

zápas Domáci Hostia Miesto Deň a čas
5.1 TK Remonta Očová TK Zvolenská Slatina Hotel Tenis ZV NE 14.00
5.2 Globus Zvolen KTK Krupina A Hotel Tenis ZV NE 09.00
5.3 TK Hriňová Slávia TU Zvolen Detva Sporty´s NE 14.00
5.4 Viktoriáni Zvolen VTC Vígľaš Effort+ŽOS ZV SO 08.30
5.5 TO Budča TK Detva po dohode  
5.6 KTK Krupina B TK Detve Sporty´s Krupina NE 09.00

 

4-kolo – 8-9.6.2019

Domáci Hostia Miesto, čas
KTK Krupina A TK Remonta Očová Miesto: Krupina, So 9.00
TK Detva Globus Zvolen Miesto: TK Detva , Ne 9.00
VTC Vígľaš TK Hriňová Miesto: Vígľaš , Ne 14.00
TK Zvolenská Slatina TO Budča Miesto: Zv. Slatina, Ne 9.00
Slávia TU Zvolen KTK Krupina B Miesto: Slávia TU Zvolen, Ne 9.00
Viktoriáni Zvolen Sporty´s Detva Miesto: Effort+ŽOS ZV, So 8.30

 

3.kolo – 1-2.6.2019

Domáci Hostia Miesto, čas
TK Remonta Očová VTC Vígľaš Miesto: Hotel Tenis ZV, Ne 14.00
Globus Zvolen TK Zvolenská Slatina Miesto: Hotel Tenis ZV, Ne 9.00
Viktoriáni Zvolen KTK Krupina A Miesto: Effort+ŽOS ZV, So 8.30
TO Budča TK Hriňová Miesto: dohodou , Ne 9.00
Sporty´s Detva Slávia TU Zvolen Miesto: Detva Sportys , Ne 9.00
KTK Krupina B TK Detva Miesto: Krupina, So 9.00

2. kolo – 25-26.5.2019

Domáci Hostia Miesto, čas
TK Remonta Očová Viktoriáni Zvolen Miesto: Hotel Tenis ZV, Ne 14.00
VTC Vígľaš Globus Zvolen Miesto: Vígľaš , Ne 14.00
TK Zvolenská Slatina Sporty´s Detva Miesto: Zv. Slatina, Ne 9.00
TO Budča KTK Krupina A Miesto: dohodou , Ne 9.00
TK Hriňová KTK Krupina B Miesto: Detva Sportys , Ne 14.00
Slávia TU Zvolen TK Detva Miesto: Slávia TU Zvolen, Ne 9.00

 

1. kolo – 4-5.5.2019

Domáci   Hostia
TK DETVA SPORTYS      TO Budča
TK HYDREX Hriňová   TK REMONTA Očová
KTK Krupina B      Viktoriáni Zvolen
KTK Krupina A   TK Zvolenská Slatina
GLOBUS Zvolen   Slávia TU Zvolen
TK Detva A   VTC Vígľaš