Dňa 3.9.2023 sa v Detve konal turnaj štvorhier PHTL, za účasti 9 párov, s nasledujúcimi výsledkami.
Dňa 1.7.2023 sa v Lieskovci konal turnaj jednotlivcov PHTL, za účasti 15 hráčov. Čítať viac »
Domáci | Hostia | Výsledok | ||||||||||||
TK Hriňová | KTK Krupina B | 6 | / | 0 |
Domáci | Hostia | Výsledok | ||||||||||||
KTK Krupina B | TK Detva A | 6 | / | 0 |
Domáci | Hostia | Výsledok | ||||||||||||
TK Detva B | TK Hriňová | 0 | / | 6 |
Domáci | Hostia | Výsledok | ||||||||||||
TO Budča | TK Vígľaš – Zvolenská Slatina A | 2 | / | 4 |
Skupina A | |||||||||||||||
Por. | Družstvo | Kolá | Vyh. | Rem. | Preh. | Zápasy | Sety | Gamy | Body | ||||||
1 | TK Detva A | 3 | 3 | 0 | 0 | 13 | : | 5 | 28 | : | 12 | 226 | : | 140 | 9 |
3 | Viktoriáni Zvolen | 3 | 1 | 1 | 1 | 9 | : | 9 | 22 | : | 19 | 214 | : | 211 | 5 |
2 | TK Vígľaš – Zvolenská Slatina A | 3 | 1 | 1 | 1 | 8 | : | 10 | 17 | : | 23 | 169 | : | 205 | 4 |
4 | TO Budča | 3 | 0 | 0 | 3 | 6 | : | 12 | 13 | : | 26 | 162 | : | 215 | 0 |
Skupina B | |||||||||||||||
Por. | Družstvo | Kolá | Vyh. | Rem. | Preh. | Zápasy | Sety | Gamy | Body | ||||||
1 | TK Hriňová | 3 | 3 | 0 | 0 | 16 | : | 2 | 33 | : | 9 | 263 | : | 152 | 9 |
3 | KTK Krupina B | 3 | 1 | 1 | 1 | 8 | : | 10 | 18 | : | 22 | 163 | : | 191 | 4 |
2 | Slávia TU Zvolen | 3 | 1 | 0 | 2 | 8 | : | 10 | 20 | : | 24 | 204 | : | 250 | 3 |
4 | TK Detva B | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | : | 14 | 13 | : | 29 | 200 | : | 237 | 2 |
Por. | Meno | Družstvo | Turnaj Dvojhry |
Turnaj Štvorhry |
Súťaž DR |
Spolu |
1 | PAULÍNY Tomáš | KTK Krupina B | 13 | 32 | 38,5 | 83,5 |
2 | FRANCISTY Radoslav Mgr. | TK Hriňová | 32 | 18 | 27,75 | 77,75 |
3 | CEROVSKY Vladimir | TK Hriňová | 25 | 11 | 29,5 | 65,5 |
4 | Ramšík Radovan | KTK Krupina B | 4 | 32 | 26,25 | 62,25 |
5 | KUCBEĽ Jozef Mgr. | TK Detva | 28 | 31,75 | 59,75 | |
6 | KOVÁČ Jozef | Viktoriáni Zvolen | 13 | 18 | 24,25 | 55,25 |
7 | CEROVSKÝ Ján | TK Hriňová | 8 | 28 | 16,75 | 52,75 |
8 | Iždinský Ján | Slávia TU Zvolen | 18 | 11 | 15,5 | 44,5 |
9 | GURIŠ Marian | TK Hriňová | 11 | 32,25 | 43,25 | |
10 | STRNÁDIK Marek | TK Detva B | 18 | 18 | 7 | 43 |
11 | Chovan Miroslav | Slávia TU Zvolen | 4 | 11 | 15,75 | 30,75 |
12 | Bella Branislav | Slávia TU Zvolen | 11 | 19,5 | 30,5 | |
13 | Podhora Ľubomír | Slávia TU Zvolen | 4 | 11 | 15,25 | 30,25 |
14 | ŽILKA Ivan Ing. | TK Hriňová | 18 | 11,75 | 29,75 | |
15 | Očenáš Peter | KTK Krupina B | 28,75 | 28,75 | ||
16 | DIANIŠKA Peter | TK DETVA B | 13 | 8 | 7,5 | 28,5 |
17 | MIXTAJ Ján | TK Hriňová | 8 | 17,5 | 25,5 | |
18 | PAULÍNY Braňo | Viktoriáni Zvolen | 13 | 4 | 5 | 22 |
19 | KURIC Andrej | TK DETVA B | 19,25 | 19,25 | ||
20 | ŠKOPÍK Tomáš | TK Detva | 18,25 | 18,25 | ||
21 | Michal Gertli | TK DETVA B | 4 | 8 | 6 | 18 |
22 | Bezek Robo | TO Budča | 14,5 | 14,5 | ||
23 | VERČIMÁK Peter | Viktoriáni Zvolen | 4 | 9,75 | 13,75 | |
24 | DANIHEL Peter | Viktoriáni Zvolen | 13,25 | 13,25 | ||
25 | Fajčíková Ema | TK Detva | 12,5 | 12,5 | ||
26 | BESKYDIAR Milan | GLÓBUS ZV | 12,25 | 12,25 | ||
27 | ČERMAK Miroslav | TK Zvolenská Slatina B | 11,5 | 11,5 | ||
28 | RIŠKO Marian | KTK Krupina B | 10 | 10 | ||
29 | DOBIAS Ján | TK Hriňová | 10 | 10 | ||
30 | SZEDÉLY Sven MUDr. | TO Budča | 8,5 | 8,5 | ||
31 | SEKEREŠ Róbert | TK DETVA B | 8 | 0 | 8 | |
32 | Wahlandt Ján | KTK Krupina A | 7,5 | 7,5 | ||
33 | CIGLAN Slávo | TK Detva | 7,25 | 7,25 | ||
34 | BEŇO Roman Mgr. | TO Budča | 7 | 7 | ||
35 | Golian Rastislav | TK DETVA B | 7 | 7 | ||
36 | OSTRIHOŇ Ján ml. | TK Zvolenská Slatina A | 6,5 | 6,5 | ||
37 | Remeň Juraj | TK Hriňová | 6 | 6 | ||
38 | VÝBOH Marek | TK Zvolenská Slatina B | 6 | 6 | ||
39 | Adrián Ďurica | TK DETVA B | 6 | 6 | ||
40 | Rusenko Miro | TO Budča | 5,5 | 5,5 | ||
41 | GONDA Jozef | Viktoriáni Zvolen | 5,5 | 5,5 | ||
42 | SLOSIARIK Ján | TK Zvolenská Slatina B | 5 | 5 | ||
43 | Chudoba Juraj | TO Budča | 4,5 | 4,5 | ||
44 | FERTÁĽ Marek | TK Zvolenská Slatina B | 2 | 2 | ||
45 | VOLF Jozef | Viktoriáni Zvolen | 2 | 2 | ||
46 | DVOŘÁK Branislav Ing. | TO Budča | 2 | 2 | ||
47 | LAŠÁK Peter | TK DETVA B | 2 | 2 | ||
48 | Adrián Výboh | TJ Bzovík | 2 | 2 | ||
49 | TEREŇOVÁ Sylvia | TK Zvolenská Slatina A | 2 | 2 | ||
50 | Jankech Andrej | Slávia TU Zvolen | 2 | 2 | ||
51 | HARMANIAK Miloš | TO Budča | 2 | 2 | ||
52 | Badiar Peter | TO Budča | 2 | 2 | ||
53 | MOČÁR Dušan Ing. | KTK Krupina B | 2 | 2 | ||
54 | OCENAS Partik | TJ Bzovík | 2 | 2 | ||
55 | GRAJCIAR Jaroslav | TO Budča | 2 | 2 | ||
56 | GIERTL Michal | TK DETVA B | 2 | 2 | ||
57 | Vaco Marian | TO Budča | 2 | 2 | ||
58 | Válovčan Ján | TK Vígľaš – Zvolenská Slatina B | 2 | 2 | ||
59 | Harmaniak Miloš | TO Budča | 2 | 2 |
Domáci | Hostia | Výsledok | ||||||||||||
Slávia TU Zvolen | TK Detva B | 5 | / | 1 |
4.9.2022 sa konali v Lieskovci majstrovstvá PHTL vo štvorhrách s týmito výsledkami:
1. miesto: Farancistý Radovan a Dobias Ján
2. miesto: Guriš Marián a Cerovský Vladimír
3. miesto: Kováš Jozef a Bočkay Filip
Čítať viac »
26.6.2022 sa konal turnaj jednotlivcov našej ligy.
do 45 rokov:
1. Babic Peter
2. Kamenský Ondrej
3. Kucbeľ Jozef
nad 45 rokov:
1. Beskydiar Milan
2. Kamenský Ondrej
3. Strnadík Marek Čítať viac »
TK Vígľaš – Zvolenská Slatina A – TK Hriňová: 4/2
TK Vígľaš – Zvolenská Slatina B – TK Detva A: 3/3 (sety 7:6) Čítať viac »
Por. | Meno | Družstvo | Turnaj Dvojhry |
Turnaj Štvorhry |
Súťaž DR |
Spolu | BODY na rok 2023 |
1 | STRNÁDIK Marek | TK Detva B | 18 | 11 | 23,5 | 52,5 | 6 |
2 | KOVÁČ Jozef | Viktoriáni Zvolen | 4 | 18 | 25,25 | 47,25 | 6 |
3 | BABIC Peter | TK Zvolenská Slatina B | 32 | 11,25 | 43,25 | 5,5 | |
TK Vígľaš – Zvolenská Slatina A – TK Detva A: 6/0
TK Vígľaš – Zvolenská Slatina B – TK Hriňová: 2/4
Domáci | Hostia | Výsledok | |||
TO Budča | Viktoriáni Zvolen | 3 | / | 3 | |
TK Detva A | KTK Krupina B | 5 | / | 1 | |
Slávia TU Zvolen | TK Hriňová | 4 | / | 2 | |
GLOBUS Zvolen | TK Detva B | 5 | / | 1 |
Domáci | Hostia | Výsledok | |||
Viktoriáni Zvolen | TK Vígľaš – Zvolenská Slatina B | 1 | / | 5 | |
TK Detva B | TK Vígľaš – Zvolenská Slatina A | 1 | / | 5 | |
KTK Krupina B | TO Budča | 3 | / | 3 | |
Hriňová | Glóbus | 6 | / | 0
|
Domáci | Hostia | Výsledok | |||
GLOBUS Zvolen | Slávia TU Zvolen | 5 | / | 1 | |
TO Budča | TK Detva A | 0 | / | 6 | |
TK Vígľaš – Zvolenská Slatina B | KTK Krupina B | 6 | / | 0 | |
TK Vígľaš – Zvolenská Slatina A | TK Hriňová | 5 | / | 1 |
Domáci | Hostia | Výsledok | |||
TK Hriňová | TK Detva B | 4 | / | 2 | |
TK Detva A | TK Vígľaš – Zvolenská Slatina B | 3 | / | 3 | |
Slávia TU Zvolen | TK Vígľaš – Zvolenská Slatina A | 1 | / | 5 | |
KTK Krupina B | Viktoriáni Zvolen | 1 | / | 5 |
Domáci | Hostia | Výsledok | |||
Viktoriáni Zvolen | TK Detva A | 2 | / | 4 | |
TK Vígľaš – Zvolenská Slatina B | TO Budča | 3 | / | 3 | |
TK Vígľaš – Zvolenská Slatina A | GLOBUS Zvolen | 6 | / | 0 | |
TK Detva B | Slávia TU Zvolen | 3 | / | 3 |
18.5.2019 sa v Liestkovci uskutočnil turnaj jednotlivcov našej PHTL. Celkovo 19 účastníkov.
Dňa 15.6.2019 sa uskutočnili majstrovstvá PHTL vo štvorhrách. Celkovo bolo 9 dvojíc a top 3:
1. Francistý R / Murin
2. Haluz / Ramšík
3. Gonda / Kováč
Domáci | Hostia | Výsledok | ||
Slávia TU Zvolen | Viktoriáni Zvolen | 2 | / | 4 |
KTK Krupina B | TO Budča | 3 | / | 3 |
TK Detva | TK DETVA SPORTYS | 4 | / | 2 |
VTC Vígľaš | KTK Krupina A | 3 | / | 3 |
TK REMONTA Očová | GLOBUS Zvolen | 5 | / | 1 |
TK Zvolenská Slatina | TK Hriňová | 6 | / | 0 |
Domáci | Hostia | Výsledok | ||
Viktoriáni Zvolen | VTC Vígľaš | 1 | / | 5 |
GLOBUS Zvolen | KTK Krupina A | 1 | / | 5 |
KTK Krupina B | TK DETVA SPORTYS | 5 | / | 1 |
TO Budča | TK Detva | 1 | / | 5 |
TK REMONTA Očová | TK Zvolenská Slatina | 1 | / | 5 |
TK Hriňová | Slávia TU Zvolen | 5 | / | 1 |
Domáci | Hostia | Výsledok | ||
Slávia TU Zvolen | KTK Krupina B | 5 | / | 1 |
KTK Krupina A | TK REMONTA Očová | 4 | / | 2 |
TK Detva | GLOBUS Zvolen | 2 | / | 4 |
TK Zvolenská Slatina | TO Budča | 6 | / | 0 |
VTC Vígľaš | TK Hriňová | 3 | / | 3 |
Viktoriáni Zvolen | TK DETVA SPORTYS | 6 | / | 0 |
Domáci | Hostia | |||
TK REMONTA Očová | VTC Vígľaš | 4 | / | 2 |
TK DETVA SPORTYS | Slávia TU Zvolen | 1 | / | 5 |
KTK Krupina B | TK Detva | 2 | / | 4 |
Viktoriáni Zvolen | KTK Krupina A | 1 | / | 5 |
GLOBUS Zvolen | TK Zvolenská Slatina | 3 | / | 3 |
TO Budča | TK Hriňová | 0 | / | 6 |
Domáci | Hostia | Výsledok | ||
Slávia TU Zvolen | TK Detva | 3 | / | 3 |
TO Budča | KTK Krupina A | 0 | / | 6 |
TK REMONTA Očová | Viktoriáni Zvolen | 5 | / | 1 |
TK Zvolenská Slatina | TK DETVA SPORTYS | 6 | / | 0 |
TK Hriňová | KTK Krupina B | 6 | / | 0 |
VTC Vígľaš | GLOBUS Zvolen | 4 | / | 2 |